Футбольний матч у Лізі націй: Українська команда проти Албанії - результат 1:2.

У суботу, 7 вересня, збірна України зіграла свій перший матч у черговому розіграші Ліги націй зі збірною Албанії. Зіграла його вкрай невдало, програвши з рахунком 1:2.

Україна програла Албанії з рахунком 1:2.

Україна: Трубін, Миколенко, Забарний, Матвієнко, Конопля, Бражко (вийшов замість Маліновського на 81-й хвилині), Шапаренко (замінив Ваната на 72-й хвилині), Судаков (пішов на заміну Ярмоленку на 72-й хвилині), Кабаєв (замінив Піхальонка на 72-й хвилині), Яремчук, Циганков (вийшов замість Зінченка на 81-й хвилині).

Албанія: Стракоша, Мітай, Кумбула, Ісмайлі, Хюсай, Рамадані, Аслані, Асані, Н. Байрамі (Ходжа, 77), Лячі (Беріша, 72), Манай.

Голи: Конопля (49) - Ісмайлі (54), Асані (66).

В цілому, команда України на стадіоні в Празі продемонструвала досить слабу гру проти суперника, який не належить до числа найсильніших у Європі. Тому поразка під керівництвом Сергія Реброва виглядає цілком виправданою.

У першій половині матчу українці діяли спокійно, наче їх перемога була вже передбачена. Натомість албанці виглядали більш активними. Вони частіше наближались до воріт Трубіна, хоча врешті-решт не могли реалізувати свої атаки.

На старті другого тайму українська команда почала грати активніше, можливо, після бесіди з тренером у роздягальні. Албанці швидко пропустили гол, адже вже на 49-й хвилині відзначився Юхим Конопля.

Після такого старту здавалося, що команда України без труднощів розіб'є суперника на частини, але це виявилося ілюзією. Лише через 5 хвилин Ісмаїлі, після виконання кутового та кількох рикошетів, зумів проштовхнути м'яч у ворота Трубіна.

На 66-й хвилині албанська команда продемонструвала вражаючу контратаку. М'яч, що прилетів з флангової подачі Маная, опинився у повністю вільного Аслані, який не змарнував свого шансу і, вразивши ворота, прокотив м'яч між ніг Миколенка.

Збірна України -- майстер по камбекам, але не цього разу. Албанці довели матч до перемоги. Можливо для когось це було несподіваним, але зміст гри не дозволяв команді Реброва розраховувати на успіх. Навіть на нічию, попри заміни, після другого пропущеного гола шансів було небагато.

У наступний вівторок Україна зіграє свій черговий матч проти чеської команди, яка в іншій грі потерпіла відчутну поразку від грузинських футболістів з рахунком 1:4.