Гол та результативна передача Циганкова сприяли "Жироні" у здобутті першої перемоги в сезоні.

Громадянин України продемонстрував успішну гру.

У матчі третього туру чемпіонату Іспанії команда "Жирона", в складі якої виступає українець Віктор Циганков, зустрічалася з "Осасуною".

Український футболіст разом зі своєю командою здобув переконливу перемогу з рахунком 4:0.

Циганков вийшов на поле у стартовому складі та взяв активну участь у переможному поєдинку. На 34-й хвилині українець навісив з флангу, а Браян Хіль ударом у дотик відправив м'яч у ворота. На 53-й хвилині вже сам Циганков отримав м'яч у штрафному майданчику суперника і пробив у нижній кут.

Наставник "Жирони" Мічел провів заміну українського гравця на 81-й хвилині. Для півзахисника це були перші результативні дії у поточному сезоні, а клуб здобув дебютну перемогу.

Голи: Хіль, 34, Циганков, 53, Руїс, 56, Стуані, 90

Відео, на якому Циганков віддає результативну передачу, можна переглянути тут. Забитий гол українського гравця доступний за наступним посиланням.

У попередніх зустрічах Ла Ліги "Жирона" завершила матч проти "Бетіса" з рахунком 1:1, а також зазнала нищівної поразки від "Атлетіко" з рахунком 0:3.

Нагадаємо, минулого сезону "Жирона" виграла бронзу чемпіонату Іспанії та здобула путівку до Ліги чемпіонів. При цьому клуб продав в італійську "Рому" ще одного українця Артема Довбика, який став найкращим бомбардиром Ла Ліги.

Стали відомі результати жеребкування групового етапу Ліги чемпіонів.